Studio produkcji filmowej i filmów reklamowych Poznań

  • 13.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe ,warszawa

Wszyscy na pewno doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla promocji firmy jest jakość promujących nią filmów czy spotów radiowych – dlatego właśnie warto zadbać o to, by ich produkcją zajęli się profesjonaliści. Znajdziecie ich państwo w szeregach naszej firmy – zamawiając u nas filmy promocyjne, reklamy radiowe, muzykę do spotów czy klipów, zyskujecie państwo pewność, że wszystkie materiały spełnią państwa oczekiwania. Wysoką jakość wykonywanych przez nas materiałów gwarantuje chociażby nasza historia – powstaliśmy siedem lat temu na podstawie agencji reklamowej działającej wcześniej przez dwadzieścia pięć lat. Z początku nasza firma była jednoosobową działalnością, jednak z biegiem lat rozwijała się, tworząc wciąż nowe działy – kreacji, szkoleń, mediów społecznościowych, a także Youtube. Dziś posiadamy biura w takich miastach jak Wrocław, Poznań i Warszawa, a także oddział w Rzymie. Dla naszych klientów zrealizowaliśmy ponad tysiąc pięćset zleceń – wśród nich były spoty wyborcze, klipy dla urzędów miast oraz filmy reklamowe.

Jako firma zapewniamy państwu kompleksową obsługę – zarówno jeśli chodzi o spoty promocyjne, jak i inne działania marketingowe. Realizujemy filmy korporacyjne i dokumentalne, reklamy, a nasz operator kamery dysponuje wyłącznie najnowocześniejszym sprzętem. Do państwa usług jest także studio fotograficzne, w którym wykonujemy najróżniejsze sesje. W pakiecie oferowanych przez nas usług znajduje się fotografia modowa, zdjęcia produktów i inne rodzaju fotografia reklamowa. Coś dla siebie znajdą w naszej ofercie także ci, którym zależy na reklamie radiowej – produkujemy bowiem profesjonalne spoty radiowe, nagrania lektorskie. Warto dodać, że w naszej ofercie jest także darmowa muzyka dla producentów i agencji.

Z nowoczesnymi technologiami jesteśmy doskonale zapoznani już od siedmiu lat. Do każdego z tysiąca pięciuset zleceń przykładaliśmy się tak samo, a klienci – zarówno małe firmy, jak i duże korporacje z każdej naszej realizacji byli zadowoleni. Na tym jednak nie poprzestajemy – zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza branża stale się rozwija, dlatego też nieustannie szkolimy naszych pracowników, by zawsze byli na bieżąco z aktualnymi trendami, a nasze spoty promocyjne były na najwyższym poziomie. To właśnie sprawia, że wśród naszych klientów są firmy i instytucje z całego świata – w tym partie polityczne oraz urzędy i samorządy.

Poza doświadczeniem, na naszą korzyść świadczą również używane przez nas technologie. Tworząc filmy korporacyjne dbamy o to, by realizowane przez nas projekty były doskonałej jakości. Spoty wyborcze oraz inne filmy wykonujemy korzystając z takiego sprzętu jak wózki kamerowe, oświetlenie Kinoflo czy kamery JVC oraz Sony. Na wysokim poziomie stoi też wykonywana przez nas fotografia – szczycimy się tym, że nasze studio fotograficzne jest doskonale wyposażone, a znaleźć w nim można między innymi pełnoklatkowe aparaty Canon. Studio nagraniowe z kolei korzysta ze sprzętu takich firm jak Adam Audio, Sennheiser oraz oprogramowania Apple Logic. Całe wyposażenie wciąż udoskonalamy, dbając o to, by pracować wyłącznie na najlepszym sprzęcie.

Korzystając z takiego sprzętu, jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde państwa zlecenie – niezależnie od tego, czy chodzi o spoty reklamowe, nagrania radiowe z udziałem lektora, darmową muzykę dla agencji i producentów czy też spoty wyborcze. Niewątpliwie warto dodać, że do każdego zlecenia dodajemy bezpłatne szkolenie, dzięki któremu dowiedzą się państwo, jak efektywnie wykorzystać stworzone przez nas filmy korporacyjne i spoty.

Chcąc zapewnić państwu jak najlepsze warunki, postaraliśmy się również o to, by ceny naszych usług były atrakcyjne i konkurencyjne. Nasze studio filmowe oferuje produkcje telewizyjne z rabatami, które osiągają nawet pięćdziesiąt procent pierwotnej ceny. Nasi klienci mogą zarabiać na outsourcingu, a jeśli znajdą gdzieś bardziej korzystną ofertę, przeanalizujemy jej szczegóły i zaproponujemy jeszcze lepsze warunki.

Naszym atutem jest także to, że każde zlecenie omawiamy z klientem indywidualnie i dostosowujemy się do jego potrzeb. Krótkie terminy, doskonały sprzęt i perfekcyjna obsługa – na to wszystko mogą liczyć klienci zamawiając u nas filmy promocyjne, spoty radiowe czy sesje zdjęciowe.


TWITTER

Loading