Studio filmowe reklamowe filmy Poznań

  • 09.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,filmy reklamowe ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe ,warszawa

Zdajemy sobie też sprawę z tego, że samo doświadczenie i umiejętności naszych pracowników nie wystarczą do tego, by tworzyć w pełni profesjonalne produkcje telewizyjne i sesje zdjęciowe.

Dlatego też nasze studio filmowe oraz stanowiące nie mniej ważną część naszej działalności studio fotograficzne wyposażyliśmy z udziałem wyłącznie najlepszego sprzętu. Korzystamy z kamer firm Sony, JVC i Canon, oświetlenia Kinoflo i Arro, a nasi operatorzy filmowi mają do swojej dyspozycji najwyższej jakości sprzęt – wózki i krany kamerowe oraz steadicam’y. Świetnie wyposażone studio filmowe Poznań Warszawa fotograficzne korzysta z pełnoklatkowych aparatów Canon, zestawu jedenastu lamp błyskowych 1000 Ws oraz innych akcesoriów niezbędnych do stworzenia idealnych pod każdym względem fotografii. W pełni profesjonalnie podchodzimy również do studia nagraniowego, który wyposażyliśmy w sprzęt Presonus, Sennheiser i Adam Audio, a wszystkie materiały montujemy za pomocą nowoczesnego oprogramowania Apple Logic.

Za pomocą takiego sprzętu możemy zaoferować państwu profesjonalne pod każdym względem produkcje – filmy promocyjne i korporacyjne, sesje fotograficzne, zdjęcia reklamowe, spoty informacyjne, spoty radiowe i kampanie wyborcze.

Do skorzystania z naszych usług zachęcić powinny także ceny i zniżki. Gwarantujemy, że nigdzie indziej w naszym kraju nie znajdą państwo tak profesjonalnych produkcji w niższej cenie, a ponadto agencjom reklamowym i domom mediowym udzielamy rabatów – nawet pięćdziesięcioprocentowych.

Każde zlecenie wykonujemy w terminie ustalonym z klientem – to my dostosowujemy się do państwa potrzeb, dając gwarancję pełnego profesjonalizmu niezależnie od warunków.


TWITTER

Loading