Studio filmowe Poznań Warszawa

  • 09.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,filmy reklamowe ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe ,warszawa

Profesjonalni pracownicy korzystają w naszej firmie z najnowocześniejszego sprzętu.

Nasze studio filmowe – będące zresztą największym w Poznaniu – wyposażone jest w profesjonalny sprzęt – kamery 35 milimetrów firm Canon, JVC i Sony, oświetlenie Kinoflo oraz akcesoria niezbędne do przygotowania doskonałej jakości filmu – wózki i krany kamerowe i steadicam\’y. Równie dobrze zadbaliśmy o studio fotograficzne, które wyposażyliśmy w nowoczesne aparaty, jedenaście lamp błyskowych 1000 Ws, softboksy i oktaboksy. Także klienci zamawiający u nas nagrania dźwiękowe mogą być spokojni o ich wysoką jakość – studio, w którym je przygotowujemy wyposażone jest w sprzęt takich firm jak Sennheiser, KRK czy Personus, a wszystkie nagrania montujemy z użyciem oprogramowania Apple Logic.

Widać, że sprzęt, jakim dysponujemy, pozwala na to, by produkowane przez nas filmy reklamowe, sesje zdjęciowe czy spoty wyborcze były na najwyższym poziomie. Naszym klientom oferujemy także bezpłatne szkolenia, mediaplany i plany marketingowe. Filmy reklamowe i spoty promocyjne na najwyższym poziomie.

Pomimo tego, że nasze produkcje filmowe są w pełni profesjonalne, oferujemy najniższe ceny w kraju. Ponadto, w trosce o zadowolenie naszych klientów, przygotowaliśmy dla nich rabaty o wartości nawet pięćdziesięciu procent oraz możliwość dodatkowego zarabiania dzięki outsourcingowi. Jeśli znajdziecie państwo u konkurencji lepszą ofertę, nasz specjalista zapozna się z jej szczegółami, stwierdzi, co jest tego przyczyną i zaproponuje jeszcze korzystniejsze dla państwa rozwiązania. Wszystko to w krótkich terminach – szanujemy państwa czas i dostosowujemy się w stu procentach do wymagań naszych klientów.


TWITTER

Loading