Studio filmowe Poznań, produkcja filmów i spotów Poznań Warszawa

  • 18.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,filmy reklamowe ,fotografia reklamowa ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe ,warszawa

Prezentacja studia filmowego

Filmy promocyjne mogą pomóc zarówno przedsiębiorstwu produkcyjnemu, jak i firmie, która prowadzi działalność usługową.

Umożliwiają przecież nie tylko zaprezentowanie firmowej oferty, ale również pozwalają na przekonanie klientów i potencjalnych partnerów handlowych o tym, że mają do czynienia z podmiotem znacznie bardziej interesującym niż konkurujące z nim firmy. Należy jednak pamiętać, że choć filmy promocyjne uważane są za jedną z najbardziej skutecznych form reklamy w dwudziestym pierwszym wieku, nie wszystkie są jednakowo przydatne. Kluczem do sukcesu wydaje się zatem przede wszystkim powierzenie ich przygotowania profesjonalistom, tylko oni będą bowiem w stanie przygotować filmy zawierające maksimum treści w lekkiej i przystępnej formie.
Nasze studio filmowe istnieje na polskim rynku już od ponad siedmiu lat, na tle wielu innych firm oferujących spoty promocyjne wyróżnia nas więc doświadczenie. Nasza ekipa uczestniczyła w powstawaniu ponad tysiąca filmów promocyjnych, wiemy więc, jak współpracować z klientami z Polski i ze świata oraz, jak przygotowywać rozwiązania spełniające ich oczekiwania. Rozumiemy również, że rynek się zmienia, a w związku z tym przemianom ulegają również oczekiwania kolejnych klientów. Nie odwołujemy się, w związku z tym, do schematycznych rozwiązań nawet, jeśli to właśnie one przyniosły nam sukces przed siedmiu laty. Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na przedstawienie wartościowej treści w maksymalnie atrakcyjnej formie, nasi klienci mogą mieć więc pewność, że odbiorcy przygotowanych dla nich filmów promocyjnych nie zobaczą po raz tysięczny tego, co od dawna można oglądać na ekranach LED i LCD oraz w spotach telewizyjnych.
Aby zainteresować odbiorców w dwudziestym pierwszym wieku nie wystarczy jednak pochwalić się ciekawym pomysłem na film promocyjny. Wcale nie mniejsze znaczenie ma jego wykonanie i to właśnie dbałość o najdrobniejsze szczegóły w tym zakresie sprawia, że nasze studio filmowe jest uważane za jedno z najlepszych w kraju. W przeciwieństwie do wielu naszych konkurentów dbamy o to, aby wykorzystywać własny sprzęt, nie pozwalamy sobie przy tym na najmniejsze nawet oznaki niedoinwestowania. Nie ufamy podwykonawcom i nie chcemy, aby ich niefrasobliwość przyczyniała się do tego, że nasi klienci nie mogą liczyć na najlepsze rozwiązania. Stawiamy na najlepsze zaopatrzenie studia montażowego i najwyższej jakości sprzęt wykorzystywany przez każdego naszego pracownika, możemy więc zagwarantować wykonanie filmów, które potrafią zaciekawić nie tylko innowacyjną ideą, ale i tym, że jest ona wcielona w życie w maksymalnie profesjonalny sposób.
W naszych oddziałach znajdujących się w Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu klienci mogą liczyć między innymi na agregaty prądotwórcze pozwalające nam na uniezależnienie się od problemów dostawców energii elektrycznej, najwyższej klasy kamery, które zastępują amatorskie lustrzanki wykorzystywane praz naszych konkurentów oraz rozwiązania firmy Apple wykorzystywane w naszym studiu montażowym. Dbamy również o profesjonalne oświetlenie filmowe, nie ma więc mowy o jakichkolwiek czynnikach zewnętrznych, które mogłyby wpłynąć na obniżenie atrakcyjności naszych realizacji.
Doświadczenie zdobywaliśmy współpracując z klientami z kraju i zagranicy, wspólnie z nimi przygotowując zarówno filmy promocyjne, jak i korporacyjna. Żadna forma reklamy nie jest nam obca, a choć na pierwszym planie stawiamy realizację pomysłów naszych klientów, potrafimy również podpowiedzieć im, jakie rozwiązania mogą okazać się najlepsze podczas promowania ich firmy.


TWITTER

Loading