Studio filmowe Poznań Warszawa

  • 11.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,filmy reklamowe ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe

O tym, że z naszych usług warto skorzystać świadczy przede wszystkim doświadczenie, jakie zdobyliśmy w ciągu siedmiu lat naszej działalności. W tym czasie naszymi klientami były firmy z różnych krajów – Włoch, Francji oraz Niemiec. Osiągnięcia z przeszłości to jednak nie wszystko – wiemy, że branża, w której działamy stale się zmienia, dlatego, chcąc produkować najlepsze spoty promocyjne i fotografie, szkolimy naszych pracowników, by doskonale radzili sobie z nowoczesnym sprzętem. Dbamy, by nasze studio filmowe dysponowało najnowocześniejszym sprzętem, co skutkuje zaufaniem klientów – chodzi nie tylko o firmy, ale również urzędy miast i gmin.

Nasze studio filmowe należy do największych tego typu firm w Wielkopolsce. Filmy reklamowe Wrocław tworzymy z użyciem najnowocześniejszego sprzętu, co skutkuje ich doskonałą jakością. Przy pracy korzystamy między innymi z steadicam\’ów, wózków kamerowych. Produkując spoty wyborcze i inne produkcje telewizyjne korzystamy z oświetlenia wyładowczego Arri oraz fluorescencyjnego Kinoflo. Nasz operator filmowy do swojej dyspozycji ma kamery takich firm jak Sony, JVC oraz Canon. Prowadzone przez nas studio fotograficzne także jest świetnie wyposażone – dysponujemy aparatami pełnoklatkowymi, wieloma lampami błyskowymi oraz własnym greenboxem i systemami teł. Dbamy też o jakość produkowanych przez nas spotów radiowych – wykorzystujemy software Apple Logic oraz najnowocześniejszy sprzęt nagrywający.

Nie tylko jednak doświadczenie i wykorzystywany sprzęt stanowią o naszej sile – zamawiając u nas filmy korporacyjne, reklamowe czy spoty wyborcze mogą być państwo pewni najniższych cen w kraju. Jako jedyna firma w Polsce udzielamy aż pięćdziesięcioprocentowych rabatów, a nasi klienci ze współpracy z nami mogą czerpać dodatkowe korzyści dzięki outsourcingowi.

Z oferty, jaką dla państwa przygotowaliśmy, warto skorzystać z co najmniej kilku powodów – dzięki nowoczesnemu sprzętowi, jesteśmy w stanie zapewnić państwu najwyższą jakość produktów. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia zaś, że jesteśmy elastyczni w określaniu terminów – na pewno uda nam się spełnić wszystkie państwa oczekiwania.


TWITTER

Loading