Spoty reklamowe produkcja Poznań Warszawa

  • 14.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,filmy reklamowe ,poznań ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe ,warszawa

Z naszych usług warto skorzystać także ze względu na sprzęt, na którym pracujemy.

Tworząc dla naszych klientów filmy promocyjne Wrocław, korzystamy jedynie z najnowocześniejszych narzędzi. Pracujemy na urządzeniach firm JVS, Sony, Canon i RED. Posiadamy sprzęt oświetleniowy Kinoflo i Arri, a nasz operator kamery do realizacji spotów reklamowych wykorzystuje profesjonalne wózki kamerowe i steadicam\’y. Spoty wyborcze i inne produkcje montujemy na sprzęcie i oprogramowaniu firmy Apple. Nasze studio fotograficzne jest równie dobrze wyposażone – posiadamy własne softboxy, oktaboxy i sprzęt firmy Canon. Mogą być państwo również spokojni o bezpieczeństwo powierzonych nam danych – wszystkie materiały przechowujemy nasza pasja. Studio produkcji filmów i spotów reklamowych, produkcja filmowa w Poznaniu i Warszawie. Poznań i Warszawa to nasze miasta. Produkujemy filmy i reklamy.

Oprócz filmów reklamowych czy spotów wyborczych oferujemy też inne usługi. Z naszą pomocą przygotują państwo doskonałą kampanię reklamową, w czym pomogą szkolenia i mediaplany, które dla państwa przygotowaliśmy.

Na nasze usługi warto zdecydować się również ze względu na ceny. Gwarantujemy, że koszty współpracy z naszą firmą będą najniższe w kraju, a w razie, gdyby nasze ceny nie spełniały państwa oczekiwań, jesteśmy gotowi na negocjacje. Nasz specjalista przeanalizuje dokładnie szczegóły zlecenia i zaproponuje zmiany – państwa filmy zostaną wykonane jeszcze lepszym sprzętem lub obniżymy ceny. Dla agencji reklamowych i innych klientów przygotowaliśmy rabaty, które sięgają nawet połowy ceny.

Wobec naszych klientów jesteśmy bardzo elastyczni – rozumiemy ich potrzeby i gwarantujemy, że wszystkie spoty promocyjne czy produkcje telewizyjne będą w pełni profesjonalne – niezależnie od tego, w jakich warunkach będziemy pracować i jaki termin ustalimy.


TWITTER

Loading