Spoty promocyjne i filmy promocyjne poznań warszawa

  • 09.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe ,warszawa

Wszystkich klientów, którym na sercu leży wysoka jakość wykorzystywanych przez nich filmów reklamowych, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Działamy już od siedmiu lat – z początku jako firma jednoosobowa, jednak szybko rozwinęliśmy się w duże przedsiębiorstwo z wieloma działami – podczas których zrealizowaliśmy ponad półtora tysiąca zleceń. Wśród zadowolonych klientów naszej firmy były firmy między innymi z Włoch, Niemiec i Francji. Obecnie nasze studio filmowe jest największą tego rodzaju firmą w Poznaniu i okolicach, ponadto posiadamy biura we Wrocławiu, Warszawie i Rzymie.

Najważniejszą część oferty, jaką do państwa kierujemy stanowi produkcja filmowa. Realizujemy rozmaite zlecenia z tej dziedziny – filmy korporacyjne, spoty promocyjne, a także, w czym zaufały nam już czołowe partie polityczne naszego kraju, kampanie wyborcze. Jako, że nasza firma dynamicznie się rozwija, nie poprzestajemy jedynie na produkcji filmów – posiadamy nowoczesne i doskonale wyposażone studio fotograficzne, w którym wykonujemy sesje zdjęciowe z takich dziedzin jak reklama czy moda. Poza tym, w naszej ofercie są także nagrania lektorskie, spoty radiowe i darmowa muzyka dla producentów i agencji. Niezależnie od tego, czy zamawiają państwo u nas filmy promocyjne, czy innego rodzaju materiały, do każdego zlecenia zapewniamy szkolenie, które wyjaśni państwu, jak wykorzystać w mediach stworzone przez nas materiały. Dział marketingowy naszej firmy zajmuje się też tworzeniem mediaplanów, a ponadto jesteśmy wydawcą programów dla telewizji i filmów dokumentalnych.

O tym, że jesteśmy firmą jak najbardziej godną państwa zaufania, świadczyć może chociażby bogate doświadczenie, jakie zdążyliśmy zdobyć w ciągu siedmiu lat naszej działalności. Nasza firma powstała na gruncie agencji reklamowej działającej przed dwadzieścia pięć lat i, jak zostało już wspomniane, obsługiwała klientów z całej Europy. Wiemy jednak, że przeszłość firmy to nie wszystko – patrzymy bowiem również w przyszłość i bacznie śledzimy wszystkie zmiany w naszej branży. Nasi pracownicy są regularnie szkoleni – tak, by zawsze być na bieżąco z najnowocześniejszymi technologiami i wszystkie zlecenia realizować na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Jako, że nowoczesność ma dla nas kluczowe znaczenie, nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt. Nasze studio zajmujące się produkcją telewizyjną i filmową jest wyposażone w sprzęt najwyższej klasy. Operator kamery dysponuje między innymi wózkami kamerowymi, profesjonalnym oświetleniem Kinoflo i Arro, a także kamerami 35 milimetrów takich firm jak Sony czy JVC. W trosce o najwyższą jakość naszych usług, zadbaliśmy też o wyposażenie studia fotograficznego. Decydując się na sesję zdjęciową w naszym studiu, możecie być państwo pewni tego, że fotografia stać będzie na najwyższym poziomie, a gwarantują to aparaty pełnoklatkowe, zestaw lamp błyskowych oraz wszystkie inne potrzebne akcesoria. Podobny profesjonalizm cechuje prowadzone przez nas studio nagraniowe, gdzie znajduje się sprzęt Sennheiser, KRK, Adam i Presonus, wspomagane przez oprogramowanie Apple Logic.

Nowoczesny sprzęt pozwala nam realizować dla państwa najróżniejsze zlecenia. Jego wysoka jakość sprawia, że, niezależnie od tego, czy zamawiają państwo filmy reklamowe, klipy promujące regiony i miasta, nagrania dźwiękowe czy fotografie, będą one wykonane profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

Warto wspomnieć również o cenach, które także są naszym wielkim atutem. Wszystkim naszym klientom dajemy gwarancję najniższych cen w kraju, a agencje i domy mediowe mogą liczyć na rabaty sięgające nawet pięćdziesięciu procent. Każdy termin ustalamy indywidualnie, jesteśmy elastyczni i staramy się zrozumieć wszystkie państwa potrzeby.


TWITTER

Loading