produkcja filmu i nagranie spotu promocyjnego

  • 09.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,filmy reklamowe ,fotografia reklamowa ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe

Profesjonalna produkcja telewizyjna

Rzeczywiście dobra produkcja telewizyjna może być bardzo trudnym zadaniem wymagającym sporego doświadczenia oraz wykorzystania odpowiedniego sprzętu. Jeśli ktoś zatem jest zainteresowany podjęciem na tym polu współpracy z prawdziwymi profesjonalistami którzy podejdą do jego oczekiwań w indywidualny sposób, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Jesteśmy studiem filmowym które prowadzi swoją działalność już od 7 lat, w ciągu których mieliśmy okazję do prowadzenia współpracy z wieloma różnymi klientami i realizowania dla nich profesjonalnych produkcji. Postaraliśmy się, aby nasza oferta była na tyle obszerna oraz zróżnicowana, by każdy zainteresowany współpracą klient mógł znaleźć w niej coś faktycznie odpowiedniego. Realizujemy filmy dokumentalne oraz seriale dla stacji telewizyjnych i zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą: wykonujemy zarówno standardowe spoty promocyjne jak i filmy na potrzeby kampanii wyborczych. Oferujemy ponadto relacje na żywo z najróżniejszych wydarzeń.
Dysponujemy profesjonalnym studiem wyposażonym w cały sprzęt jaki tylko może być potrzebny do realizowania zleceń na najwyższym poziomie. Posiadamy kamery najlepszych producentów na rynku takich jak JCV, Sony oraz RED, a także wózki filmowe, krany kamerowe i system steadicam. Dysponujemy profesjonalnym oświetleniem wykładowczym oraz fluorescencyjnym. Jesteśmy jednym z zaledwie kilku studiów filmowych które wykonują produkcję w jakości 4K, która pozwala na uzyskanie nawet jeszcze lepszego obrazu niż w jakości HD. Posiadamy także duży greenbox do produkcji filmowych oraz telewizyjnych. W parze z tak profesjonalnym wyposażeniem idą oczywiście doświadczenie oraz kwalifikacje które pozwalają na pełne wykorzystywanie wszystkich możliwości naszego sprzętu i uzyskiwanie za jego pomocą faktycznie zadowalających efektów.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz współpracy wszystkich, którym potrzebna jest jakakolwiek produkcja telewizyjna i chciałby, aby stała ona na jak najwyższym poziomie. Wierzymy, że będziemy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów, a każde zrealizowane zlecenie będzie dla nas kolejnym, ciekawym doświadczeniem. Zawsze dokładamy wszystkich starań, aby wykonywane przez nas produkcji przyciągały uwagę wszystkich widzów – telewizja i film to dla nas prawdziwa pasja do której podchodzimy z najwyższą uwagą.


TWITTER

Loading