Produkcja filmowa Poznań

  • 09.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy reklamowe ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,studio filmowe ,warszawa

Odpowiedź na pytanie o to, co jest najważniejszym czynnikiem stanowiącym o powodzeniu kampanii reklamowej mogłaby być tylko i wyłącznie jedna – rzecz jasna chodzi o jakość użytych w niej materiałów. Jeśli i państwu zależy na tym, by wykorzystywane przez państwa filmy promocyjne, nagrania radiowe czy spoty reklamowe były najwyższej jakości – zachęcamy do skorzystania z oferty, jaką przygotowaliśmy dla naszych klientów. Nasza firma w ciągu siedmiu lat rozwinęła się z niewielkiej, jednoosobowej działalności w prężnie działające przedsiębiorstwo z działami mediów społecznościowych, Youtube, kreacji oraz marketingu. Nasi klienci to instytucje i firmy z całego świata – między innymi Niemiec, Polski czy Włoch. Posiadamy największe studio filmowe w Poznaniu a nasze biura znajdują również w Rzymie, Wrocławiu i Warszawie.

W naszej działalności największe znaczenie ma produkcja filmowa. Dla naszych klientów wykonujemy filmy dokumentalne, klipy reklamowe i wiele innych. Poza tym, dysponujemy profesjonalnym i nowoczesnym studiem fotograficznym, dzięki któremu możemy zaproponować państwu takie usługi jak fotografia reklamowa czy sesje modowe. Posiadamy też studio nagraniowe w którym realizujemy takie zlecenia jak spoty radiowe czy nagrania z lektorem. Klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć także na szkolenie wyjaśniające, jak najlepiej posługiwać się stworzonymi przez nas materiałami, a pracujący dla nas specjaliści przygotują dla państwa profesjonalne plany marketingowe. Nasza firma prowadzi też działalność wydawniczą filmów dokumentalnych oraz programów telewizyjnych.

Jak zostało już powiedziane, jesteśmy firmą z siedmioletnim stażem. Nie ukrywamy, że jesteśmy dumni z naszych sukcesów, których w czasie naszej działalności z pewnością nie brakowało – z powodzeniem realizowaliśmy spoty reklamowe dla firm z całego świata, klipy dla urzędów oraz kampanie wyborcze dla najważniejszych polskich partii. Patrzymy też w przyszłość i wiemy doskonale, że branża stale się rozwija – tak więc staramy się rozwijać razem z nią, dzięki czemu nasza produkcja filmów ciągle jest na najwyższym poziomie.

W trosce o to, by wszystkie produkcje naszego studia spełniały państwa oczekiwania, dbamy też o wyposażenie firmy. Operator filmowy naszej firmy ma do dyspozycji najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz kamery renomowanych producentów – JVC, Sony czy Red. W studiu fotograficznym korzystamy z aparatów pełnoklatkowych Canon, oktaboksów i doskonałych lamp byłskowych. Niezależnie od tego, czy zamawiacie państwo spoty wyborcze, czy inne produkcje, gwarantujemy też bezpieczeństwo danych – zawierające je dyski trzymamy w specjalnych sejfach.

Poza filmami promocyjnymi czy spotami reklamowymi, zajmujemy się też realizację filmów dokumentalnych, instruktażowych i korporacyjnych. Wśród naszych usług znajduje się także fotografia – wykonujemy sesje zarówno promocyjne, jak i modowe. W studiu nagraniowym tworzymy dla państwa spoty radiowe i innego rodzaju nagrania – także te z udziałem profesjonalnego lektora.

Wiemy, że dla naszych klientów znaczenie ma nie tylko profesjonalizm, ale również konkurencyjne ceny – dlatego zapewniamy, że koszt realizacji naszych projektów będzie niższy, niż w innych firmach. Agencje reklamowe mogą liczyć na duże rabaty – w niektórych przypadkach sięgające nawet połowy wartości. Naszym klientom dajemy możliwość dodatkowych zarobków dzięki programowi outsourcingowemu. Jesteśmy też elastyczni w ustalaniu terminów i gwarantujemy wysoką jakość usług, niezależnie od czasu, jaki mamy na przygotowanie projektu.


TWITTER

Loading