Produkcja filmowa Poznań Warszawa

  • 09.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,filmy reklamowe ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe ,warszawa

Siedem lat doświadczenia w branży to na pewno wystarczający czas, by zdobyć umiejętności pozwalające zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług.

Od roku dwa tysiące piątego działa nasza produkcja filmowa, a wśród tysiąca pięciuset zleceń, jakie dotychczas wykonaliśmy były projekty dla firm nie tylko z Polski, ale także Niemiec czy Włoch. Nasza firma cały czas dynamicznie się rozwijała, przeistaczając się z jednoosobowego przedsiębiorstwa w dużą agencję posiadającą kilka działów.

Największą część naszej oferty stanowią różnego rodzaju filmy reklamowe i spoty poromocyjne – promocyjne, instruktażowe czy dokumentalne. Realizowaliśmy mnóstwo projektów dla urzędów i instytucji, a także kampanie reklamowe dla czołowych polskich partii politycznych. Prowadzimy również studio fotograficzne, w którym wykonać dla państwa możemy różnego rodzaju projekty. Naszą domeną jest fotografia reklamowa, chociaż realizujemy też takie projekty jak zdjęcia modowe. Poza tym, posiadamy profesjonalne studio nagraniowe i oferujemy darmową muzykę dla producentów i agencji. Wiemy, że nie wszyscy nasi klienci muszą być specjalistami od marketingu – dlatego do każdego projektu przygotowujemy szkolenie, które powie państwu, jak ze stworzonych przez nas materiałów zrobić najlepszy użytek.

Dowodem na to, że nasza oferta jest godna państwa uwagi jest doświadczenie, które zdobyliśmy w ciągu siedmiu lat naszej działalności. Sama za siebie mówi na pewno liczba tysiąca pięciuset zleceń, jakie wykonaliśmy. Nasi klienci – w tym korporacje i instytucje z całej Europy – zawsze byli zadowoleni z filmów korporacyjnych, spotów reklamowych i innych produkcji, które zrealizowaliśmy. Jesteśmy dumni z naszych sukcesów, jednak pamiętamy o tym, by stale podnosić umiejętności naszych pracowników – dzięki regularnym szkoleniom świetnie orientują się w największych nawet nowinkach, czego wynikiem jest produkcja filmów na najwyższym poziomie. Studio filmowe w Poznaniu i Warszawie najlepsze!


TWITTER

Loading