produkcja filmowa poznań i warszawa studio filmowe i filmy reklamowe poznań

  • 19.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,filmy reklamowe ,fotografia reklamowa ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe ,warszawa

Jak wygląda profesjonalna produkcja filmowa Poznań i Warszawa?

Choć o zaletach filmu reklamowego jako formy dotarcia do klientów i partnerów handlowych mówi się wiele, doświadczenia wielu osób potwierdzają, że nie zawsze możemy mówić o jednakowym sukcesie. Nie sposób nie zgodzić się z tym, że dużą rolę odgrywa to, jak przebiega produkcja filmowa. Nawet najbardziej interesujący pomysł nie zda się na wiele, jeśli zawiedzie jego wykonanie, nawet najbardziej staranne wykonanie nie pomoże zaś produktowi wówczas, gdy jest on promowany w sposób schematyczny. Znalezienie studia filmowego, któremu mogłaby zostać powierzona profesjonalna produkcja filmowa tylko pozornie jest zatem zadaniem prostym. Nie oznacza to jednak, że na krajowym rynku brakuje podmiotów, które podjęłyby się wykonania tego skomplikowanego procesu, którego efektem finalnym jest ciekawy film promocyjny. Jednym z nich jest nasza firma.
Osoby, które rozpoczynają współpracę z nami często zwracają uwagę na to, że na naszą korzyść przemawia wieloletnia obecność na rynku. Rzeczywiście, produkcja filmowa jest naszą pasją już od ponad siedmiu lat, przez ten czasu zaoferowaliśmy przy tym naszym klientom ponad tysiąc filmów promocyjnych. Wieloletnie doświadczenie nie jest jednak naszym jedynym atutem i z całą pewnością to nie ono przesądza o tym, że polecane przez nas rozwiązania cieszą się tak dużym powodzeniem wśród kolejnych klientów.
Produkcja filmowa to proces skomplikowany, jeśli bowiem film reklamowy ma zachwycić jego kolejnych odbiorców, na żadnym etapie jego powstawania nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek przypadkowe rozwiązanie. Nasza firma zatrudnia zatem nie tylko specjalistów od marketingu i osoby specjalizujące się w szeroko rozumianym PR, ale również operatorów, asystentów, osoby zajmujące się oświetleniem i efektami dźwiękowymi, twórców muzyki, lektorów, profesjonalnych aktorów, stażystów oraz osoby odpowiedzialne za kwestie techniczne. Na żadnym ze stanowisk nie ma przy tym osób przypadkowych. Doświadczona ekipa zna swoje obowiązki, lubi to, co robi, a jednocześnie wie, że produkcja filmowa, choć lekka w swojej wymowie, zawsze wymaga profesjonalnego podejścia. To właśnie dlatego, w przeciwieństwie do wielu naszych konkurentów, nie pracujemy nierówno, a wszystkie polecane przez nas filmy reklamowe są jednakowo solidne.
Produkcja filmowa nie zachwycałaby jednak tak bardzo, gdyby nie wysokiej jakości sprzęt wykorzystywany do tworzenia filmów reklamowych. I w tym przypadku nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia, staramy się przy tym być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi. Podczas gdy nasi konkurenci przygotowując filmy zadowalają się amatorskimi lustrzankami, nam zawsze towarzyszy profesjonalny sprzęt, jego wykorzystanie gwarantuje bowiem, że, bez względu na okoliczności, film będzie stał na bardzo wysokim poziomie. Produkcja filmowa nie byłaby wartościowa, gdyby filmy charakteryzowały się niską jakością, ponieważ więc w dwudziestym pierwszym wieku jakiekolwiek niedociągnięcia w tym zakresie wydają się niemożliwe do zaakceptowania, staramy się, aby stosowany przez nas sprzęt wykluczał taką ewentualność.
Chętnie współpracujemy z klientami, którzy już podczas pierwszego spotkania z naszymi pracownikami potrafią zdefiniować swoje oczekiwania odnoszące się do tego, jak ma wyglądać nasza współpraca. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, jak skomplikowanym procesem jest produkcja filmowa, na każdym jej etapie oferujemy więc profesjonalne wsparcie. Nasze usługi obejmują zarówno wstępne konsultacje, jak i kreację koncepcji i scenariusza. Radzimy sobie przy tym znakomicie nie tylko wówczas, gdy w grę wchodzi produkcja filmowa, ale i wówczas, gdy przedmiotem zainteresowania klienta jest dystrybucja przygotowanego materiału, a nawet szkolenie dotyczące sposobu jego wykorzystania.


TWITTER

Loading