Produkcja filmowa i studio filmowe Poznań Warszawa

  • 15.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,filmy reklamowe ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe

Każdy, kto chociaż trochę orientuje się w tajnikach branży reklamowej na pewno doskonale wie, jak ważna jest wysoka jakość takich produkcji jak filmy promocyjne, zdjęcia reklamowe, spoty wyborcze czy radiowe. To właśnie doskonała jakość jest tym, co wyróżnia ofertę naszej firmy – korzystając z naszych usług, mają państwo stuprocentową pewność, ze filmy spełnią wszystkie oczekiwania. Gwarantuje to między innymi historia firmy, która sięga już ponad trzydziestu lat – chociaż firma w swojej dzisiejszej postaci działa siedem lat, to powstała na gruncie dużej agencji reklamowe z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Wśród klientów, którzy dotychczas korzystali z naszych usług były firmy z całego świata, a łączna liczba wyprodukowanych przez nas spotów reklamowych sięga półtora tysiąca.

Korzystając z naszych usług, mogą państwo przygotować dosłownie całą kampanię reklamową. Trzonem naszej działalności jest produkcja filmowa oraz telewizyjna – zajmujemy się tworzeniem takich produkcji jak spoty wyborcze, filmy reklamowe czy teledyski oraz klipy promujące miasta i regiony. Posiadamy również profesjonalne studio fotograficzne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt – doskonałe oświetlenie i aparaty pełnoklatkowe, za pomocą których realizujemy rozmaite zlecenia, takie jak fotografia reklamowa, fashion czy zdjęcia produktów. Oferujemy też nagrania radiowe z udziałem profesjonalnych lektorów, a na naszych klientów czeka darmowa muzyka dla producentów i agencji. Do każdego zlecenia dodajemy również szkolenie na temat tego, jak nasze produkty wykorzystać w mediach.

Pracując przez niemal dziesięć lat na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie, wykonaliśmy już tysiąc pięćset zleceń dla klientów między innymi z Włoch czy Niemiec. Współpracowaliśmy z korporacjami z całego świata, dla których wykonaliśmy setki filmów korporacyjnych. Pomimo tego, że szczycimy się wieloletnią tradycją, stale podnosimy nasze kwalifikacje, na pracownicy nieustannie przechodzą szkolenia, podczas których dowiadują się jak pracować korzystając z najnowszych technologii. Właśnie dlatego nasza fotografia reklamowa oraz studio filmowe cieszą się dużym zainteresowaniem firm, klientów indywidualnych, partii politycznych oraz urzędów.


TWITTER

Loading