produkcja filmowa i fotografia reklamowa Poznań

  • 09.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,filmy reklamowe ,fotografia reklamowa ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe ,warszawa

Firma działa już od siedmiu lat – co ważne, nie tylko

na polskim rynku, bowiem wśród jej klientów znaleźć można również Włochów, Francuzów czy Niemców, dla których wykonała już ponad półtora tysiąca zleceń. Powstała w oparciu o doświadczenia agencji reklamowej z ponad dwudziestopięcioletnim stażem, co wpływa na jakość jej produkcji – z początku działała jako projekt jednoosobowy, jednak wraz z biegiem czasu dołączali do niej kolejni pracownicy – filmowcy, graficy i specjaliści do spraw marketingu. Na przestrzeni lat firma wzbogacała się nie tylko o nowych pracowników – wraz z nimi powstawały nowe działy, a oferta usług stale się rozszerzała. Dziś firma posiada działy socialmediów, szkoleń, Youtube i kreacji, a jej biura znajdują się w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Rzymie.

Podstawą działalności firmy jest dziś produkcja filmów – w jej ofercie znajdziemy między innymi filmy dokumentalne, spoty reklamowe, szkoleniowe czy korporacyjne oraz produkcja telewizjna. W ofercie znajdziemy również usługi fotograficzne – firma posiada profesjonalnie wyposażone studio z oświetleniem błyskowym oraz stałym, co pozwala na realizację rozmaitych projektów – od fotografii modowej, przez zdjęcia produktów, kończąc na innych sesjach. Fotografia reklamowa, jaką oferuje swoim klientom firma jest w pełni profesjonalna – świadczy o tym chociażby to, że wykorzystuje najnowocześniejsze aparaty pełnoklatkowe. Wśród usług przez nią świadczonych znajdziemy jednak nie tylko filmy promocyjne i zdjęcia – coś dla siebie znajdą również klienci szukający innego rodzaju usług – jak chociażby nagrania radiowe z udziałem profesjonalnego lektora oraz muzyka do reklam. Co ważne, w ofercie firmy znajduje się również darmowa muzyka do reklam dla producentów i agencji. Klienci firmy liczyć mogą także na bogaty pakiet szkoleń, podczas których dowiedzą się, jak efektywnie wykorzystać zamówione produkty.


TWITTER

Loading