produkcja filmów reklamowych poznań warszawa

  • 09.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,filmy reklamowe ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe ,warszawa

O tym, że warto nam zaufać, z całą pewnością doskonale świadczy nasze siedmioletnie doświadczenie.

Naszymi klientami były firmy i korporacje z Włoch, Polski, Niemiec czy Francji, a także liczne partie polityczne, urzędy i instytucje. Szczycimy się swoją przeszłością, jednak wiemy, że nie wolno spoczywać na laurach – nasi pracownicy przechodzą częste szkolenia, podczas których uczą się, jak obsługiwać się nowoczesny sprzęt. Staramy się, by zarówno wyposażenie naszej firmy, jak i umiejętności pracowników stały na najwyższym poziomie.

W naszych studiach korzystamy tylko z nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu filmy korporacyjne, zdjęcia i nagrania, które wykonujemy dla naszych klientów nie pozostawiają nic do życzenia. Korzystamy z profesjonalnych wózków i kranów kamerowych, oświetlenia firm Kinoflo i Arri oraz nowoczesnych, wydajnych kamery Sony, JVC, Canon i RED. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć państwu filmy reklamowe w jakości 4K, czyli z obrazem czterokrotnie większym od tego, który znają państwo z filmów w jakości HD. Podobnie sprawa wygląda, jeśli chodzi o nasze studio fotograficzne – zdjęcia wykonujemy aparatami Canon EOS 5D i zestawem profesjonalnych obiektywów, co gwarantuje ich wysoką jakość. W studiu nagraniowym korzystamy ze sprzętu i oprogramowania firm Sennheiser, Adam Audio, Apple czy KRK.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i profesjonalnemu sprzętowi wykonać możemy każde zlecenie, jeśli chodzi o filmy instruktażowe, spoty promocyjne Poznań, sesje zdjęciowe czy nagrania dźwiękowe.

Warto z nami współpracować również ze względu na ceny i promocje, jakie proponujemy naszym klientom. Jako jedyna firma w kraju udzielamy aż pięćdziesięcio procentowych rabatów, a nasi współpracownicy zarabiać mogą także dzięki outsourcingowi.

Dbając o naszych klientów, dbamy również o to, by byli kompleksowo obsłużeni. Oferujemy elastyczne, dostosowane do państwa potrzeb terminy oraz gwarancję, że jeśli znajdą państwo tańszą ofertę, przeanalizujemy sytuację i dojdziemy do odpowiednich wniosków – zaproponujemy jeszcze lepsze rozwiązania bądź korzystniejsze ceny.


TWITTER

Loading