Filmy reklamowe i promocyjne Studio filmowe Poznań

  • 10.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,filmy reklamowe ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe ,warszawa

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość

zamawianych filmów promocyjnych i innych materiałów reklamowych. O tym, że przygotowana przez nas oferta jest godna państwa uwagi, świadczy chociażby to, że na rynku działamy od siedmiu lat, a w tym czasie zrealizowaliśmy aż półtora tysiąca produkcji telewizyjnych i filmowych. Nasza firma rozpoczynała działalność jako projekt jednoosobowy w Poznaniu, jednak dziś jesteśmy największym studiem filmowym w Wielkopolsce, ponadto posiadając oddziały w Rzymie, Wrocławiu i Warszawie. Dotychczas naszymi klientami były firmy włoskie, niemieckie i francuskie.

Najważniejszą część naszej oferty stanowią rzecz jasna filmy promocyjne oraz inne produkcje – spoty i kampanie wyborcze, filmy dokumentalne oraz filmy korporacyjne. Dbamy jednak o to, by nasza działalność spełniała wszystkie państwa oczekiwania – dlatego też stworzyliśmy także studio fotograficzne, w którym, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu, realizujemy najróżniejsze zlecenia – w naszej ofercie jest między innymi fotografia reklamowa, zdjęcia promocyjne oraz fotografia fashion. Działamy też na gruncie audio – produkujemy spoty radiowe, nagrania lektorskie i muzykę. Dla naszych klientów przygotowaliśmy też darmową muzykę dla producentów i agencji. Do każdego zlecenia przygotowujemy również specjalne szkolenie, które pomoże państwu jak najlepiej wykorzystać stworzone przez nas materiały.


TWITTER

Loading