Filmy reklamowe i korporacyjne, produkcja filmów Poznań, Warszawa

  • 16.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,filmy reklamowe ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe ,warszawa

O tym, że warto skorzystać z usług firmy, najlepiej świadczy z całą pewnością doświadczenie, jaką zdobyła podczas siedmiu lat swojej działalności. Jak już wspomnieliśmy, z usług firmy skorzystało już wielu klientów z różnych krajów europejskich, dla których przygotowała ona aż tysiąc pięćset produkcji, wśród których były między innymi filmy promocyjne, reklamy, spoty wyborcze i wiele innych zleceń. Firma nie osiada jednak na laurach, swoją ofertę stale wzbogacając swoje szeregi przez szkolenie pracowników i zapoznawanie ich z najnowocześniejszymi technologiami, dzięki czemu wśród jej klientów znaleźć można partie polityczne oraz samorządy.

Wielkim atutem firmy jest również to, że korzysta ona wyłącznie z najnowszych rozwiązań technologicznych. Firma, której produkcja filmowa jest dziś największa w Wielkopolsce, korzysta wyłącznie z najlepszego sprzętu takich firm jak Apple, JVC, Sony czy Canon. Klienci, którzy zdecydują się na to, by wykonała dla nich filmy reklamowe Poznań mogą być całkowicie spokojni o bezpieczeństwo swoich danych – dyski, na których znajdują się materiały przechowywane są bowiem w odpornych sejfach.

Nie tylko tym jednak oferta firmy może zachęcić nowych klientów – agencje reklamowe, domy mediowe oraz wolni strzelcy liczyć mogą na rabaty sięgające nawet pięćdziesięciu procent. Studio filmowe gwarantuje również wszystkim klientom, że jeśli znajdą lepszą, niż jego ofertę, firma dostosuje do nich swoje ceny bądź zaproponuje jeszcze lepsze rozwiązania. Produkujemy filmy reklamowe i korporacyjne, filmy wizerunkowe i spoty reklamowe. Studio filmowe mieści się w Poznaniu i Warszawie. Poznań to nasze miasto. Kochamy produkować reklamy. Produkcja filmowa to pasja nie dla każdego.

Oferta firmy wybija się wśród innych propozycji, jakie możemy dziś znaleźć na rynku – dzięki temu, że pracuje wyłącznie na wysokiej klasy sprzęcie, gwarantuje doskonałą jakość tworzonych filmów promocyjnych, a także krótkie terminy i całkowite zrozumienie potrzeb klientów.


TWITTER

Loading