Filmy korporacyjne Poznań Warszawa

  • 09.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,filmy reklamowe ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe ,warszawa

Nikomu z państwa nie trzeba na pewno tłumaczyć, jak wielkie znaczenie dla powodzenia kampanii reklamowej ma jakość użytych w niej materiałów.

Dlatego właśnie wszystkim, którym nie jest obojętne, jakie filmy reklamowe promują ich firmę, zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. W ciągu siedmiu lat działalności zdążyliśmy zdobyć bogate doświadczenie – zrealizowaliśmy w tym czasie półtora tysiąca projektów, co pozwoliło nam doskonale nauczyć się, jak rozpoznawać potrzeby naszych klientów – a tych zdobywaliśmy wśród firm niemieckich, francuskich, polskich i włoskich. Nasze studio filmowe jest dziś największym w Wielkopolsce, a dodatkowe biura posiadamy we Wrocławiu, Warszawie i Rzymie.

Przede wszystkim oferujemy państwu produkcję filmów różnego rodzaju – wśród wykonanych przez nas zleceń znajdziecie państwo między innymi filmy korporacyjne, dokumentalne, spoty wyborcze i reklamowe, a także wiele innych. Posiadamy też studio fotograficzne, w którym mogą państwo zamówić sesje reklamowe, modowe i inne. Ponadto w naszej ofercie jest darmowa muzyka dla producentów i agencji, nagrania z udziałem profesjonalnego lektora i spoty radiowe. Dodajmy, że niezależnie od tego, jakiego rodzaju materiały państwo zamawiacie, możecie liczyć również na szkolenie, dzięki któremu dowiedziecie się, jak nasze spoty reklamowe wykorzystać najefektywniej.

Jak już wspomnieliśmy, mamy siedmioletnie doświadczenie w produkcji rozmaitych filmów, klipów czy nagrań dźwiękowych. Nasza firma powstała jako działalność jednoosobowa na gruncie działającej przez dwadzieścia pięć lat agencji reklamowej. Wśród klientów, którzy nam zaufali i na jakości naszych usług się nie zawiedli znajdziemy korporacje, firmy, instytucje i urzędy, dla których realizowaliśmy klipy promujące miasta, a także partie polityczne, z którymi współpracowaliśmy tworząc profesjonalne i skuteczne kampanie wyborcze. Pamiętamy o tym, jakie sukcesy odnosiliśmy w przeszłości, jednak wiemy, że, aby spełniać wszystkie państwa oczekiwania, musimy być stale na bieżąco ze wszystkimi zmianami, jakie dokonują się w naszej branży. Właśnie dlatego często się szkolimy, poznając tajniki najnowocześniejszego sprzętu.

Dbamy również o to, by sprzęt, na którym pracujemy był adekwatny do umiejętności, jakie posiadają nasi pracownicy. Filmy promocyjne produkujemy z użyciem sprzętu takich firm jak Canon, Sony, Kinoflo czy JVC. Korzystamy wyłącznie z najlepszego sprzętu – dotyczy to także naszego studia fotograficznego, które wyposażyliśmy w pełnoklatkowe aparaty i jedenaście wydajnych lamp błyskowych.


TWITTER

Loading