Agencja filmowa Poznań

  • 12.03.2017
  • Posted by admin
  • No Comment
  • filmy korporacyjne ,filmy reklamowe ,poznań ,produkcja filmowa ,spoty promocyjne ,spoty reklamowe ,studio filmowe ,warszawa

Wszyscy wiemy, jak ważny dla każdej działalności jest marketing.

Aby skutecznie wypromować swoją firmę, powinniśmy korzystać wyłącznie z usług profesjonalistów. Wszystkich, którym zależy na wysokiej jakości materiałów reklamowych, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Działamy już od siedmiu lat, a nasza firma przez ten czas zmieniła się z jednoosobowej działalności w prężnie działające przedsiębiorstwo, w skład którego wchodzą aż cztery działy. Dysponując dużym doświadczeniem, sztabem grafików, filmowców i marketingowców oraz doskonałym sprzętem, jesteśmy w stanie zaoferować państwu wysokiej jakości filmy promocyjne oraz inne materiały reklamowe.

Nasza działalność koncentruje się na produkcji filmowej – w naszej ofercie znajdą państwo między innymi spoty wyborcze, klipy instruktażowe i promujące miasta, filmy korporacyjne oraz mediaplany i filmy reklamowe. Posiadając nowoczesne studio fotograficzne Warszawa, możemy zaproponować państwu także profesjonalne sesje zdjęciowe. Fotografia reklamowa, sesje typu fashion i nie tylko – to wszystko możemy zaproponować państwu w niskich cenach i wysokiej jakości. Zajmujemy się też tworzeniem spotów radiowych, a wśród naszych usług jest darmowa muzyka dla producentów i agencji reklamowych. Poza tym, prowadzimy szkolenia i działalność wydawniczą obejmującą filmy promocyjne, dokumentalne i telewizyjne.


TWITTER

Loading